Zalety i wady światłowodu w T-mobile

W dzisiejszych czasach superszybki internet stał się standardem. Nie tylko mieszkańcy dużych miast mogą podłączyć się do sieci światłowodowej. Jest ona stale rozbudowywana, tak aby w przyszłości każdy mógł korzystać z zalet omawianej technologii. Sporym zainteresowaniem cieszy się oferta T-mobile, więc warto przyjrzeć jej się bliżej. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy przeanalizować zarówno zalety, jak i wady proponowanego rozwiązania. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Poniżej znajdziesz zbiór istotnych informacji!

Zalety światłowodu w T-mobile

Podstawową zaletą internetu światłowodowego w T-mobile jest brak limitu zużycia danych. Jest to ważne dla tych, którzy wykorzystują sieć do pracy, nauki, rozgrywek online, oglądania filmów, streamingu danych itd. Przez trzy pierwsze miesiące można liczyć na brak opłat. Aktualnie obowiązująca promocja uwzględnia także darmową instalację światłowodu, a także ruter WiFi Premium 2.0. Nowi klienci otrzymują także zniżki na kolejne usługi w ofercie rodzinnej, co pozwala zaoszczędzić znaczną ilość gotówki.

Wady światłowodu w T-mobile

Oferta T-mobile nie jest skierowana do wszystkich, ponieważ sieć światłowodowa nie jest jeszcze dostępna dla każdego gospodarstwa domowego. Wiele więc zależy od lokalizacji. Ponadto, mieszkańcy domów jednorodzinnych muszą płacić nieco wyższy abonament, co również stanowi wadę. Chcąc uzyskać zniżki na kolejne usługi (zgodnie z regulaminem oferty) trzeba wiedzieć o pewnych ograniczeniach np. w ofercie telewizyjnej. Minimalny czas trwania umowy to 24 miesiące.

You May Also Like

About the Author: Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *