Silnik Mobilus – dlaczego warto w niego zainwestować?

Zautomatyzowanie prostych, codziennych czynności to dobry sposób na zaoszczędzenie czasu oraz usprawnienie funkcjonowania domostwa. Możemy robić to na wiele sposobów, między innymi korzystając z mechanicznych rolet obsługiwanych za pomocą pilota. Najważniejszą częścią tych elementów, jest zdecydowanie ich silnik. To w końcu właśnie on bezpośrednio odpowiada za właściwe funkcjonowanie osłon. Wśród mechanizmów dostępnych na rynku na przód wysuwa się silnik Mobilus, który jest głównym tematem tego artykułu. Masz ochotę lepiej go poznać? Koniecznie przeczytaj, więc poniższą treść!

Silnik do rolet Mobilus – charakterystyka mechanizmu

Silnik Mobilus posiada elektroniczne włączniki krańcowe oraz wbudowany moduł radiowy. Przeznaczony jest przede wszystkim do sterowania roletami, ale także bramami rolowanymi, czy markizami. Podnoszenie oraz opuszczanie odbywa się z pomocą specjalnego pilota. Wspomniane już elektroniczne krańcówki pozwalają na ustawienie i zapamiętanie pozycji krańcowej rolety. Poza tym, mechanizm wyposażony jest w detekcję oblodzenia, dzięki której wykryje przymarznięty pancerz i zatrzyma roletę, aby jej nie uszkodzić. Warto także wspomnieć, że silnik Mobilus posiada moduł repeatera sygnału. Do czego on służy? Jeżeli zachodzi taka potrzeba, sygnał radiowy na drodze do i od najdalszego odbiornika może zostać wzmocniony przez siłowniki pośrednie, dzięki czemu zasięg kontroli nad roletami zostaje rozszerzony.

Gdzie kupić silniki Mobilus?

Aby mechanizm był sprawny, oryginalny i dotarł do nas w stanie idealnym, powinniśmy kupić go w renomowanym sklepie, który może pochwalić się gronem zadowolonych klientów. Takie działalności zajmują się zwykle nie tylko sprzedażą wielu różnych mechanizmów, ale także świadczą usługi doradcze. Na stronach takich jak ta https://roletynapilota.pl/produkty/54-silnik-mobilus-m35-ers-1314-5906453473314.html możesz przeczytać więcej o specyfice silników Mobilus, o których opowiadaliśmy w tym artykule. Odwiedź witrynę i zastanów się nad zakupem!

You May Also Like

About the Author: Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *