Herman Miller Mirra 2 – komfortowe fotele biurowe

Wybór fotela do biura może wydawać się prosty i oczywisty, jednak nie każdy model będzie na tyle uniwersalny i przemyślany, żeby spełnić oczekiwania swoich użytkowników. Każda z osób, które pracują w pełnym wymiarze godzin na siedząco oczekuje, że fotel będzie ergonomiczny, wygodny i w pełni regulowany. Idealnym rozwiązaniem jest w takim przypadku seria foteli Herman Miller Mirra 2.

Nowoczesny fotel biurowy, czyli Herman Miller Mirra 2

Idealny fotel do pracy to taki, który dopasuje się do indywidualnych potrzeb danej osoby, pozwoli na regulację podłokietników oraz siedzenia. Odpowiedzią na takie potrzeby są fotele z serii Herman Miller Mirra 2, które dodatkowo oferują większą możliwość personalizacji. W tym modelu mamy do wyboru dwa różne rodzaje oparć – materiał Butterflay Back bądź Triflex. Pierwszy z nich to połączenie tkaniny oraz żył polimerowych – taka hybrydowa struktura działa jak zawieszenie. Natomiast drugi nie ma warstwy tkaniny, więc jest łatwiejszy w czyszczeniu.

Optymalny komfort – fotele Herman Miller Mirra 2

Można przypuszczać, że każdy się zgodzi, że fotel biurowy powinien być przede wszystkim wygodny i komfortowy dla osoby, która z niego korzysta. Modele z serii Herman Miller Mirra 2 to zapewniają, dzięki intuicyjnym regulacjom. Technologia Posture Fit zapewnia regulację podparcia krzyżowego, co jest niezwykle istotne, ponieważ zapewnia prawidłową postawę kręgosłupa. Fotele także zapobiegają przegrzewaniu się, dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Siedzisko ze strukturą oplotu AireWeave również zapewnia wentylację, dodatkowo waga rozkłada się na nim równomiernie, co zapewnia dodatkowy komfort podczas siedzenia.

Fotele Herman Miller Mirra 2 – dlaczego warto je wybrać?

Oprócz odpowiedniego poziomu komfortu oraz ergonomiczności, fotele Herman Miller Mirra 2 są utrzymane w nowoczesnym designie, który doda stylu każdej przestrzeni biurowej – są bardzo smukłe i wyglądają na lekkie. W praktyce fotel waży 15,9kg, a ich maksymalne obciążenie wynosi 159kg. Wszystkie fotele z tej serii można obejrzeć pod adresem https://sklep.bakata.pl/pl/c/Mirra/68. Dostępnych jest bardzo dużo kolorów, dzięki czemu na pewno każdy znajdzie coś, co będzie idealnie pasowało do konkretnego wnętrza czy przestrzeni biurowej. Dodatkowym atutem foteli Herman Miller Mirra 2 jest długi okres gwarancji, który wynosi 12 lat.

You May Also Like

About the Author: Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *