Herman Miller Cosm – jedna z najciekawszych propozycji producenta

Jak znaleźć krzesło biurowe, które dopasowuje się do ciała, a jednocześnie jest uniwersalne? To bez wątpienia niełatwe zadanie. Jednak istnieją producenci, którzy słyną z tego typu projektów. Jednym z nich jest Herman Miller. Marka zyskała dużą popularność z uwagi na projekty dostosowane do przestrzeni biurowych. Każda z dostępnych propozycji została stworzona z myślą o ciągle zmieniających się potrzebach pracowników. Doskonałym tego przykładem jest model Herman Miller Cosm.

Wygodny fotel w biurze – jak duże ma znaczenie?

Na wydajność pracowników wpływa wiele czynników. Wbrew obiegowej opinii, nie chodzi tylko o zarobki czy atmosferę. To przede wszystkim miejsce pracy. Za wysokie biurko czy zbyt jasne światło to tylko niektóre z czynników rozpraszających. Jednak nic nie daje się we znaki tak mocno, jak niewygodny fotel. Wielogodzinne siedzenie na źle wyprofilowanym krześle może wiązać się ze zmniejszoną motywacją do pracy i wystąpieniem bólu pleców. To właśnie poprzez przebywanie w niewygodnej pozycji rodzą się różnego rodzaju zwyrodnienia okolicy lędźwiowej. Warto więc postawić na siedzisko, które będzie dopasowane do potrzeb pracowników biurowych. Spośród wszystkich propozycji marki Herman Miller, Cosm wydaje się najbardziej adekwatnym wyborem. Dlaczego?

Herman Miller Cosm – odkryj zalety tego niezwykłego fotela

Nazwa Cosm jest nieprzypadkowa – siedząc na tym fotelu możemy zapomnieć o grawitacji. Odpowiada za to przede wszystkim konstrukcja siedziska, stworzona z myślą o potrzebach pracowników biurowych. Możesz zobaczyć jak się prezentuje, wchodząc na stronę https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-cosm-chair/.
Herman Miller Cosm podąża za ciałem siedzącego, reagując na każdy ruch i ciągłe zmiany pozycji. Zapewnia wsparcie i naturalną równowagę. Co najważniejsze, to uniwersalne siedzisko można personalizować. Możliwa jest regulacja wysokości, a dzięki ciężarowi zintegrowanemu z siedziskiem fotel dopasowuje się do użytkownika. Do wyboru są wersje z różnymi podłokietnikami.

You May Also Like

About the Author: Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *