Czy warto zakupić MI TV Stick?

Mi TV Stick to niewielkie urządzenie, za pomocą którego można rozbudować kino domowe. To nic innego, jak odtwarzacz multimedialny z systemem operacyjnym Android. Wystarczy przewód HDMI, aby odbiornik TV stał się SMART. Znacząco zwiększa to komfort codziennego użytkowania sprzętu. Mogłoby się wydawać, że proces konfiguracji jest czasochłonny, a zarazem skomplikowany. Nic bardziej mylnego! Jeśli potrzebujesz przydatnych wskazówek, to ten wpis jest właśnie dla Ciebie!

Do czego służy MI TV Stick?

Za pomocą MI TV Stick można przekształcić telewizor w TV Smart. Jest to niezwykle przydatne urządzenie, które zapewnia dostęp do wielu funkcjonalności. Do zestawu dołączony jest pilot Bluetooth, który zwiększa wygodę użytkowania. Istnieje również możliwość sterowania głosem – wszystko za sprawą asystenta Google. Warto dodać, że w sprzedaży dostępne są modele obsługujące rozdzielczość 4K. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy chcą korzystać na telewizorze z m.in. internetowych serwisów VOD. Wystarczy jedynie połączyć MI TV Stick do sieci Wi-Fi.

Ile kosztuje MI TV Stick?

Urządzenie MI TV Stick z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy w najbliższym czasie nie chcą wymieniać telewizora na nowszy model. Cena urządzenia zależy od wybranego modelu i marki, jednak średni koszt zakupu wynosi około 200 zł. Warto dodać, że oferuje ono o wiele więcej niż możliwość podłączenia odbiornika do sieci. Umożliwia ono np. korzystanie z aplikacji obsługiwanych przez system operacyjny Android.

You May Also Like

About the Author: Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *